O společnosti SOLITER, a.s.

SOLITER, a.s. je tradiční český výrobce zlatých a stříbrných šperků. V roce 2008 jsme oslavili 100 let od svého založení. Naši zaměstnanci jsou odborníci s mnohaletou zkušeností v oboru zlatých šperků.

Snubní a zásnubní prsteny vyrábíme z bílého i žlutého zlata v garantované ryzosti 14 karátů. V současné době máme více než 400 vzorů snubních prstenů a přes 30 vzorů zásnubních prstenů.

V kolekci zásnubních prstenů jsou prsteny se syntetickými kameny i prsteny osázené brilianty. Kolekce obsahuje jak vzory jemné a decentní, tak vzory nápadné a luxusní. Naším cílem je kolekce, ve které každý zákazník najde prsten, který se líbí právě jemu.

Nabízená kolekce snubních prstenů je variabilní. Protože snubní prsteny vyrábíme na zakázku, zákazník si může u každého prstenu zvolit variantu, se kterou bude spokojený. Každý vzor z kolekce je možné vyrobit ze žlutého nebo bílého zlata. U vícebarevných vzorů, které jsou kombinací bílého, žlutého nebo červeného zlata, můžeme použít i jiné barevné kombinace. Všechny kamenové vzory snubních prstenů je možné osázet syntetickými kameny zirkony nebo brilianty. Také je možné je vyrobit bez kamene. Z každého kamenového vzoru lze tedy vytvořit pár pánského prstenu bez kamene a dámského prstenu s kameny. Na vnitřní stranu snubního prstenu vám vyryjeme text nebo symbol podle vašeho přání. Tuto vnitřní rytinu poskytujeme zdarma.

V kolekci snubních prstenů najdete prsteny od šíře 2,5 mm do šíře 7,5 mm, prsteny se strojní rytinou i prsteny s ruční rytinou. SOLITER a.s. se svou šíří kolekce zlatých snubních prstenů zaujímá mezi českými výrobci jedno z předních míst na trhu.

Kromě zlatých snubních a zásnubních prstenů vyrábíme i zlaté a stříbrné šperky, zlaté a stříbrné řetízky a dětské náušnice. Vedle šperků také prodáváme zlaté investiční cihly a stříbrné slitky. Vše o naší společnosti SOLITER, a.s. si můžete prohlédnout na www.soliter.cz.

SOLITER, a.s. má síť vlastních kamenných značkových prodejen, kde se můžete poradit, změřit přesnou velikost prstenu a prohlédnout si ukázky z naší kolekce. Úplná kolekce snubních prstenů je na tomto e-shopu www.snubniprsteny-soliter.cz.

Šperky společnosti SOLITER, a.s. naleznete také v prodejnách dalších 500 velkoobchodních partnerů.

______________________________

SOLITER, a.s. je členem profesní organizace Sdružení klenotníků a hodinářů ČR (www.skhcr.cz).

SOLITER, a.s. je také členem Hospodářské komory České republiky  (www.komora.cz).

Puncovní úřad

SOLITER, a.s. je zapsán u puncovního úřadu v seznamu firem, které s puncovním úřadem uzavřely dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů (www.puncovniurad.cz).______________________________


Máte dotaz?

Pracovní dny 7:30 - 15:30

Telefon:+420 800 134 711 +420 483 347 515 +420 483 347 503

Kontaktujte nás e-mailem

Copyright © 2014 - 2020 SOLITER, a.s. - všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign